Asansör Kiralama ve Asansörlü Evden Eve Taşımacılık Hizmeti

Uygun fiyatlar ile Adanada asansörlü evden eve nakliyat ve taşıma işlerinizi gerçekleştiriyoruz. Bunun yanı sıra diğer nakliyat firmalarına ve taşınmayı düşünen fakat bunu kendi imkanları ile yapmayı düşünen müşterilere asansör kiralama hizmeti de vermekteyiz.

Taşınma Asansörü daha çok yüksek katlı binalara veya giriş ve merdivenleri eşya taşımak için uygun olmayan evlere eşya taşımanın en kolay yoludur. Eğer binanızda asansör yoksa veya bina yönetimi asansörle eşya taşımaya izin vermiyor ise ve 4. kattan daha üstü bir kata taşınacaksanız eşyalarınızın iyiliği için asansörlü nakliyatı tercih edebilirsiniz.

Asansörlü taşıma için evinizin konumu ve eşyanın taşınacağı balkon veya pencerelerin uygun olması şartı gibi birde modüler asansörün kurulması için de bina çevresinin uygun olması gerekmektedir. Bazen evin önünde bulunan bir ağaç bile veya evinizin bulunduğu sokaktaki trafik akışı asansör kurulmasını engellemektedir.

Taşınacağınız eve asansör kurulabilir mi bu sorunun cevabını evinizin ve sokağın resimlerini her açıdan çekerek nakliyat firmanız ile paylaşırsanız bu sorunun cevabını öğrenebilirsiniz. Bu önlemleri almadan asansör evinizin kapısına kadar gelip kurulamayacağı anlaşıldığında geri gittiğinde bile size bir maliyet oluşturacaktır. Bu ekstra maliyetler için önlem almayı ihmal etmeyin.

Bazen eşyaların taşınması için evde bulunan bir pencere taşınma sonuna kadar sökülüp taşınma bittikten sonra tekrar takılabiliyor. Bu seçeneklerinde olduğunu unutmayın. Eşyalarınızın asansörle taşınmasını istiyorsanız bu ihtimalleri de değerlendirin.

Rüzgarlı günlerde bu hizmeti almayı tavsiye etmiyoruz. Daha önce yaşadığımız bir tecrübe rüzgar nedeniyle altıncı kattan aşağıya düşen bir buzdolabına şahit olduk. Dikkatli olun.

Asansör Kiralamak veya Asansörlü taşıma hizmeti için Fiyat talebinde bulunmak için Fiyat Teklif Formunu doldurabilirsiniz.

Lütfen Ekranı Dikey Konuma Alınız
Lütfen Ekranı Yatay Konuma Alınız