Ambalajlı ve Sigortalı Evden Eve Taşımacılık Hizmeti

Ambalajlı ve Sigortalı Evden Eve Nakliyat hizmeti veriyoruz. Taşıma için en önemli aşama ambalajlama ve paketleme aşamasıdır. Çünkü ambalajlama işlemi taşınacak olan eşyaların her türlü dış risklere karşı korunması için yapılan işlemdir. Taşınma işlemi esnasında tüm eşyalar için mutlaka ambalajlama veya paketleme uygulanır.

Evden eve nakliyat sektöründe taşınacak olan eşyalar, zarar görmemesi için eşyasına göre çeşitli ambalajlama malzemeleriyle koruma altına alınır. Aslında taşımacılık firması seçerken en önemli unsurların başında gelir ambalajlama işlemi. Kullanılan malzeme ve kullanım şekli sevkiyat esnasında eşyalarınız için çok önem arzetmektedir. Firmamız Ekonomik Taşımacılık bu konuda uzman kadro ve son teknoliji ambalajlama malzemeleriyle hizmet vererek tüm eşyalarınızı koruma altına almaktadır.

Firmamız tüm taşıdığı eşyaları sigortalı olarak taşımaktadır. Gerek şehiriçi gerek şehirlerarası taşıma işlemlerinde önceden expertiz yapılarak, personelimizin verdiği rapor doğrultusunda sigorta değeri çıkartılmaktadır. Çıkartılan bu sigorta değeri üzerinden müşteri adına sigorta yapılmaktadır. Kısacası eşyalarınız taşınmadan önce hem ambalajlanarak hemde sigortalanarak iki defa güvence altına alınmaktadır. Bu konuda gönül rahatlığıyla firmamıza güvenebilirsiniz. Biz müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve 1 müşteri 10 müşteri getirir mantığı ile işlerimizi titiz yapmaktayız.

Ekonomik Taşımacılık kurulduğundan bu yana büyüyen evden eve nakliyat sektöründe Adana 'da lider bir firma, Türkiye taşımacılık piyasasında da söz sahibi konumdadır. Adana Ekonomik Taşımacılık, adında da anlaşılacağı üzere taşımacılık hizmetini ekonomik fiyatları ile kaliteden ödün vermeden sunmaktadır. Sizde bu üstün hizmet anlayışını denemek isterseniz firmamız sizlere hizmet vermekten kıvanç duyacaktır.

Fiyat talebinde bulunmak için Fiyat Teklif Formunu doldurabilirsiniz. Biz müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve 1 müşteri 10 müşteri getirir mantığı ile işlerimizi titiz yapmaktayız.

Lütfen Ekranı Dikey Konuma Alınız
Lütfen Ekranı Yatay Konuma Alınız